Codex Labs recenze
Beauty,  Zdraví

Codex Beauty Recenze – Chraňte svoji pleť i naši Planetu!

Měsíc duben je měsíc planety země a proto tu máme skvělý trend v podobě zelené značky Codex Beauty. Je to neekologičtější značka, o jaké zatím víme, takže by rozhodně neměla chybět i ve vaši koupelně.

Značka Codex Beauty je právě teď velkým trendem v zahraničí a dostává se už i do našich prodejen. Chcete vědět proč je tak výjimečná?

Codex beauty má velmi osvěžující přístup: kombinuje totiž přírodní péči o pleť, s farmaceutickými postupy a zaměřením na udržitelnost. Pro všechny, kdo chtějí žít v souladu s přírodou je tato značka splněným snem. Každý výrobek prochází klinickým testováním v dlouhém časovém období a velký důraz se klade na měření výsledků.

Za Codex Beauty Lab stojí původem česká vědkyně Barbara Paldus, která má ve světě biotechnologie a spektroskopie několik patentů. Dnes se věnuje vývoji udržitelných produktů pro značku Codex beauty.

Codex Labs Recenze

Jaká je tedy tahle super zelená značka? Codex Beauty nejen že je šetrná k přírodě a k vaší pleti, ale opravdu funguje. Bylo pro nás velmi příjemným překvapením, že i tyto clean produkty skvěle fungují a tak i recenze Beauty Codex jsou velmi pochvalné. Jediným mínusem jsou vyšší ceny, které se pohybují mezi 500 – 800 Kč. Odměnou za tuhle cenu vám ale bude skvělý pocit, že vaše beauty rutina nezanechá šrámy na naší matičce zemi.

Codex Beauty Bia

Celá řada Beauty Codex Bia, která je spojením irské značky Bia Beauty, vytvořené corkskou bylinkářkou Tracey Ryanovou, využívá sílu bioaktivních látek získaných z původních irských rostlin, které jsou dlouhodobě ceněny pro své zklidňující a hydratační vlastnosti. Pro značku Codex Beauty Bia je zvykem, že jsou její produkty vyrobeny z naprosto čistých a v podstatě i jedlých ingrediencí, což dělá z produktů a pleťové péče Codex Beauty to nejlepší a nejbezpečnější, co na svoji pleť můžete nanést, vodu nevyjímaje.

Codex Beauty Recenze
Codex Beauty recenze

Přečtěte si uživatelskou recenzi Codex Beauty Bia Skin Superfood

První věc, která mě zaujala je samotný obal, který je opravdu krásný a velmi neobvyklý. Obal z cukrové třtiny je opravdu unikátní nápad a nadchl mě už od pohledu. Co se týče samotného produktu, má opravdu velmi příjemnou a hladkou texturu. Moje pleť byla okamžitě krásně hydratovaná. Mám velmi suchou pleť a po použití krému byla méně vysušená a osvěžená. Na rozdíl od spousty jiných produktů s přírodním složením, moji pleť nedráždí. Co se týče vůně produktu, ta mě nijak nenadchla, je sice příjemná ale nijak zvláštní nebo výrazná. Preferuji více květinovou vůni. V celku ale super produkt, jsem s touto kosmetikou moc spokojená. Pro citlivou a suchou pokožku perfektní produkt.

Kateřina Valentová / Codex Beauty Recenze: Bia Skin Superfood

Codex beauty používá výhradně přírodní konzervanty a tak je naprosto bez silikonů, parabenů, sulfátů a další zbytečné chemie a mikroplastů.

Právě díky této své 100% nezávadnosti a čistotě je značka Codex Beauty nejlepší volbou pro jakoukoli ale především pro citlivou pleť.  Obaly produktů jsou vyrobeny z cukrové třtiny, jsou tedy 100% ekologické a jejich uhlíková stopa je tak snížena o 80% oproti běžným produktům!

Složení a přístupem k přírodě tak patří značka mezi velmi populární clean beauty produkty.

Dopřejte si luxusní péči o pleť bez výčitek!