Svatební oznámení text
Svatba

Svatební oznámení text – vzor

Pokud plánujete psát svatební oznámení, doporučujeme zamyslet se nad tím, co byste chtěli sdělit svým blízkým a přátelům. Nezapomeňte na důležité informace, jako jsou datum, čas a místo svatby. Kromě toho můžete přidat i něco osobního, například citát o lásce, přání nebo děkování.

Svatební oznámení může obsahovat zajímavé příběhy o tom, jak se novomanželé potkali a jak se jejich vztah vyvinul. Také by měl obsahovat základní informace, jako jsou jména snoubenců, datum a místo svatby.

Text na svatební oznámení vzory:

Níže najdete několik vzorových textů na svatbení oznámení, ze kterých si můžete vybrat, to pravé.

1. Svět má tisíc krásných podob a my jsme se je rozhodli sledovat jedním pohledem. 

A tak jsme se my, Martina a Peter, rozhodli navždy spojit své srdce v sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze. Těšíme se na Vás, abyste s námi prožili tento nezapomenutelný den.

2. Láska se někdy skrývá na nečekaných místech, ale jakmile se objeví, je to nádherné.

A tak jsme se my, Alice a Tom, rozhodli navždy spojit své srdce v sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze. Těšíme se na Vás, abyste s námi prožili tento nezapomenutelný den.

3. Milí přátelé a rodino, těšíme se, že Vás můžeme pozvat na náš velký den.

Svatbu slavíme v sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze a budeme nesmírně rádi, když se k nám připojíte. Tento den pro nás znamená mnoho a těšíme se, že ho můžeme sdílet s lidmi, které máme rádi.

Citát na svatební oznámení

Citát: „Člověk dospívá v okamžiku, kdy začne lásku dávat, namísto aby ji vyžadoval. Když začne překypovat a sdílet, když začne rozdávat.“

S láskou a vděčností oznamujeme, že vstupujeme do manželství. Jane a John si budou přísahat věrnost v sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze. Přijďte se s námi těšit na tento den, kdy budeme oslavovat lásku a přátelství.

Citát: „Neexistuje žádná cesta k lásce, láska je cesta sama o sobě.“

S radostí Vám sdělujeme, že se budeme brát. V sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze slavíme svatbu a rádi bychom s Vámi sdíleli tento den plný lásky a radosti.

Citát: „Jdi s tím, kdo tě má rád.“

Spojujeme své srdce a slibujeme si navždyovat se. Srdečně Vás zveme na naši svatbu, která se koná v sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze. Těšíme se na to, že tento den budeme moci prožít s Vámi.

Citát: „Láska je touha po větší jednotě.“

S velkou radostí oznamujeme, že se budeme brát. V sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze spojíme své srdce a přísaháme si navždyovat se. Rádi bychom se s Vámi podělili o tento den plný lásky a jednoty.

Citát: „Láska je nejvyšší štěstí, kterého můžeme dosáhnout.“

S velkou radostí a vděčností oznamujeme, že jsme se rozhodli spojit své srdce v manželství. Naše svatba se koná v sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze a těšíme se na to, že se s Vámi budeme moci podělit o tento den plný štěstí a lásky.

Je mnoho krásných citátů o lásce, které se perfektně hodí na svatební oznámení, vyberte si proto takový text, který nejlépe vystihuje právě vás.

Vtipné svatební oznámení

1. S velkou radostí oznamujeme, že jsme se rozhodli spojit své srdce a účty! Budeme mít společný bankovní účet a společně si budeme užívat výhody manželství, jako je sdílení účtů za energie a vodu.

Naše svatba se bude konat v sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze a těšíme se, že se s Vámi budeme moci podělit o tento okamžik plný lásky, radosti a sdílení účtů!

Petr & Martina

2. Jupííí! Tady jsou dvě jména, která se po dlouhých letech setkala, zamilovala a rozhodla se, že spolu zvládnou celý život. Spojujeme své srdce a slibujeme si navždyovat se.

Ano, jdeme se vzít a budeme nesmírně rádi, když se k nám připojíte v sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze, abyste s námi oslavili lásku a přátelství.

Hell a Dalibor

3. Potkali se, zamilovali se a nakonec to došlo tak daleko, že se budou brát! Kdy a kde? No, v sobotu 15. června 2023 v 15:00 hodin v Praze. Přijďte se s námi pobavit a užijte si nejlepší párty roku!

Janička a Ondra

Myslete na to, že svatební oznámení by mělo být v souladu s vaším stylem a osobností. Snažte se vyjádřit své pocity a emoce a zároveň zůstat autentický. Ať už se rozhodnete pro formální či neformální styl, hlavním cílem je sdílet svou lásku a radost s těmi, které máte rádi.

Hodně štěstí při výběru toho pravého textu na svatbení oznámení!