Calvin Klein Women perfume recenze
Beauty

Calvin Klein Women recenze

Nová, neodolatelná vůně Calvin Klein Women je parfémem, který vidí každé ženě přímo do duše! Je navržena tak, aby porozuměla všem ženám a přiměla je cítit se sebevědomě, volně a především žensky.

Dámská parfémovaná voda Women od Calvin Klein

Jemná, ženská a plná květin, které připomínají svým vonným složení spíše letní vůni, ale přesto v ní naleznete zalíbení i v zimě.

Sama jsem se na tuto vůni těšila, protože  mě nadchnula reklama na tento parfém a velmi brzy jsem si ji vyzkoušela na vlastní kůži. A jaký je výsledek? Koupila jsem si ji!

Přiznám se ale, že samotný flakónek parfému Women, na mě působí trochu surrealisticky a obvykle si kupuji parfémy, které mají méně výrazný obal. Ovšem, potom co jsem tuto vůni vyzkoušela, tak jak se říká, nebylo cesty zpět a já si ji musela přát k narozeninám. Parfém je dle mého názoru perfektním dárkem, který se navíc vždy skvěle balí. Dost, ale o designu flakónku a něco více k samotné vůni.

Dámský parfém CK Women, je oslavou každé ženy, bez rozdílu na pleť, národnost, či styl. Je to vůně stvořena pro ženu ve všech podobách! Právě symbolické oko na flakónku znázorňuje pohled, tedy ženský pohled, který je bránou do jejího nitra. Tváří nebo spíše by jsem měla napsat tvářemi tohoto parfému jsou hned dvě známé a velmi úspěšné herečky, Lupita Nyong’o a Saoirse Ronan. Dvě na první pohled odlišné ženy a přitom ve své podstatě stejné. Z toho důvodu je i hlavním mottem parfému „Já jsem všechny ženy v jednom těle.“ Značka Calvin Klein, chtěla tímto parfém vyjádřit nostalgii, nad dobou, která byla, která je a která bude. Jak jste si jistě již musela všimnout, tak móda, se stále vrací a kdy jindy se vrací styl našich babiček, našich matek, než právě teď? Nelekněte se ale, nemyslím to tak, že by dámská parfémovaná voda Women voněla nějak historicky, právě naopak, jen jak jednou k ní přivoníte, uznáte, že se jedná o zcela MODERNÍ VŮNI, která je hřejivá, romantická a plná energie.

Složení svěží a ženské vůně dámského parfému CK Women

Hlava: eukalyptus, citrusy, černý pepř

Srdce: květ pomerančovníku, magnólie, jasmín

Základ: olibanum, virginský jalovec, ambroxan

Podle mého názoru je dámská parfémovaná voda WOMEN lehká a přitom trochu štiplavá, takže Vám může na začátku připadat mnohem provokativnější a výraznější, než na samotný závěr, kdy se rozvolní do mnohem jemnějšího finiše.

Květinově dřevitá vůně je velmi podmanivá a ve svém základu skrývá nejednu svůdnou vonnou esenci. Na úvod se Vám představí svěží aroma citrusů, jiskrného pepře a následně i energetická vůně eukalyptusu. To je ale jen začátek. Srdce parfému CK Women nabízí mnohem ženštější vonné tóny jasmínu, květu pomerančovníku a svůdné, až provokativní magnólie, která vytváří společně se základem parfému opravdu originální kompozici vůní. Olibanum, ambroxan a cirginský jalovec pak dávají parfému příběh, představující něco starého a zároveň příslib nového. Jednoduše vůně Calvin Klein jsou vždy něčím jedinečné a proto i tak oblíbené.

Novinka v podobě této dámské svěží vůně Calvin Klein Women je velmi příjemná i svoji cenou, pochopitelně nepatří mezi úplně ty nejlevnější vůně, ale není to ani nijak zvlášť předražená vůně, takže je perfektním dárkem (nejen na Vánoce) a máte například v plánu využít slev na Singles Day, nebo Black Friday tak Vám poradím se podívat na stránky NOTINO.cz, kde je parfém dáván často do slev. Já sama jsem také využila podobné akce, na tomto internetovém obchodě a dostala jsem k nákupu cestovní taštičku CK Women zdarma! Musím říct, že je opravdu perfektní! Doporučuji tedy svědomitě hlídat tyto akce, protože co si budeme vykládat, dárečky k nákupu jsou jako droga! Skvělé a návykové.

Vůně dámské parfémované vody Calvin Klein Women mě jednoduše uhranula. Její květinovo-dřevité aroma je perfektní pro každodenní nošení a je zcela návykové tuto vůni nosit, kdekoliv a kdykoliv, dokud v ní nezbude ani kapička! Za mě je to má nová favoritka mezi dámskými parfémy a myslím, že nebudu jediná její nová obdivovatelka.

A ještě jedna malá reklamní ukázka:

A jak se líbí Vám?