Voděodolný make up letní líčení
Beauty

Voděodolný make up – Letní líčení

Letní počasí nabízí celou řadu příležitostí a my chceme vypadat upraveně, ale zároveň pleť nezatěžovat vrstvami make-upu. Ať už se jedná o party u bazénu nebo hudební festival, stačí, pokud zvýrazníte své přednosti a budete vypadat dokonale. S novinkami od L’Oréal Paris to bude hračka!

Jak na nejlepší voděodolný makeup? Méně je více

Opálená pokožka nepotřebuje vrstvy make-upu, aby vypadala krásně. Aby líčení co nejdéle vydrželo, začněte podkladovou bází z kolekce Infallible primers. Navrch použijte lehký BB krém Bonjour Nudista, který zakryje menší nedokonalosti a sjednotí tón pleti. Pokud potřebujete zakrýt větší pupínky nebo kruhy pod očima, sáhněte po tekutém korektoru True Match The One, který obsahuje vyšší koncentraci pigmentů, a překryje tak začervenání a pleť projasní. Obličej nepudrujte, nechte ho dýchat, naopak na lícní kosti naneste tekutý rozjasňovač Glow Mon Amour z řady Wake Up & Glow, díky kterému budete působit svěže a zdravě.

Neodolatelný pohled s voděodolnou řasenkou

U voděodolného líčení zapomeňte na oční stíny, ty by se mohly rozmazávat a vytvořit kolem očí skvrny. Bohatě si vystačíte se dvěma produkty: voděodolnou řasenkou a linkou. Podél linie horních řas vytvořte pomocí linky ve fixu Superliner Tattoo Signature rovnoměrnou linku (její tloušťka závisí na vás), tak budou oči působit větším a řasy hustějším dojmem. Chcete-li řasám opticky přidat na délce, linku protáhněte od vnějšího koutku směrem nahoru a vytvořte si tzv. „ocásek“. Líčení očí doplňte několika vrstvami voděodolné řasenky.

TIP: Vyzkoušejte dvoufázovou voděodolnou řasenku Flase Lash Superstar XFibre Xtreme Resist, která díky speciálnímu složení řasy nejen prodlouží, ale dodá jim také oslnivý efekt umělých řas. 

Letní líčení

Třešnička na dortu

Rty zahalte do své oblíbené barvy, nemusíte se bát ani výrazných odstínů, skvěle doplní jednoduché líčení očí. Pro dlouhotrvající efekt vyzkoušejte novinku tekuté rtěnky Infaillible.

Čím ještě podpořit výdrž make-upu? Přečtěte si, které jsou ty nejlepší podkladové báze pod stíny, řasenku i rtěnku!