Chloé Nomade recenze
Beauty

Chloé Nomade recenze

Nejnovější novinka na trhu pro rok 2018, od mé oblíbené značky Chloé, je tu a pochopitelně jsem si nemohla zase pomoci a po přivonění k této bohémské vůni si ji MUSELA koupit! Nová, naprosto odlišná vůně Chloé NOMADE, od dosud předcházejících vůní této značky, Vás jistě zaskočí nejen svým originální designem flakónku, ale především vůní, která je zcela něco jiného, než jsme dosud byli zvyklí. A dle mého názoru je tato změna velmi pozitivní!

Dámská parfémovaná voda Chloé Nomade

Parfémovaná voda Chloé Nomade je na začátek možná trochu divoká, tedy silná, ovšem dejte jí trochu času a uznáte, že se velmi příjemně rozvolní a nabídne Vám skutečně jednu z těch vůní, co si nejde než neužívat.

Jak už bylo v úvodních větách řečeno, jedná se o naprosté vybočení, od běžných pudrových a sladkých květinových vůní, na které jsme dosud byli u vůní Chloé zvyklí.

Parfém Nomade nese trochu tajemné pojmenování, nikým nevytvořený? To ani nejde, ale zde si tvůrci spíše trochu pohráli se slovy, tedy přesněji se slovy, které vystihují jednu charakteristiku ženy, která parfém nosí. Je to žena se srdcem bohémky, touhou po dobrodružství a rozhodně je to žena, která si nenechá něco diktovat, vždy si dělá věci po svém. A přesně tento typ ženy v nás vzbuzuje pocit zvědavosti, touhy poznat její tajemství, to jaká je, co nás k ní přitahuje.

Vůně je stvořena tak, aby ženu podpořila v její výjimečnosti, a tedy i v tom aby přitahovala více své okolí. Obdivování my ženy totiž milujeme! Nemám pravdu?

Složení dámského parfému Nomade od Chloé

Hlava: mirabelka

Srdce: frézie

Základ: dubový mech

Chyprové vůně Vás doslova probudí už na úvod samotné vůně. Mnoho z vás jistě tato silná vůně ihned na začátek překvapí, ale klid, je to jen rychlý úvod, v zastoupení mirabelky, která se velmi rychle rozvolní a propojí s mnohem svůdnější vůní, v podání frézie, jejíž aroma je umocněno a „okořeněno“ dubovým mechem, který se nachází v základu vůně.

Osobně mě vůně na úvod trochu zaskočila, nebyla jsem zvyklá na tak výrazné vůně u této značky, ale po pár minutách, co se vůně rozvolní (uklidní) jsem byla zase doma. Tedy byla jsem znovu utvrzena v tom, že vůně Chloé jsou má srdcová záležitost. Voní krásně, božsky!

Stručně řečeno na úvod výrazný parfém se po pár minutách promění v elegantní a sofistikovanou vůni , která Vás bude obklopovat po celý den i noc.

Nový rok, je novým začátkem pro mnoho z nás a proč jej nezačít i s novou ženskou vůní, která je silná, svobodomyslná a rozhodně svůdná.

Chloé Nomade reklama