Nejlepší rozjasňovač recenze
Beauty

Nejlepší rozjasňovač L’Oréal Paris Glow Mon Amour recenze

Novinky v oblasti kosmetiky a především pak té dekorativní kosmetiky mě vždy zaujmou a navnadí pro nákup něčeho nového a především něčeho co mi dodá trochu na kráse. Nový rozjasňovač od kosmetiky L’Oréal Paris je rozhodně, dle mého názoru něčím, co z Vás dokáže udělat mladistvou a zářící ženu!

Rozzářená pleť s novým rozjasňovačem L’Oréal Paris Glow Mon Amour

Milujete léto, slunce a do bronzova opálenou pokožku, která září a vypadá prostě božsky? Žádné stopy únavy a to ani po velmi divoké noci a ještě k tomu brzkého vstávání? To není sen, to není utopie, ale realita. Můžete vypadat odpočatě a svůdně i ráno a to jen s pár kapkami tohoto zlatavého elixíru, který díky aplikátoru v podobě kapátka vypadá jako spíše nějaký mocný lék než-li kosmetický přípravek pro Vaši krásu.

Sama osobně jsem byla k tomu rozjasňovači trochu skeptická. Přiznávám se, že jsem nikdy žádný podobný přípravek nevlastnila a rozhodně už ne v takovémto balení. Ovšem, jednou za čas (a tímto pravidlem se v poslední době řídím často) je nutné vyzkoušet něco nového.

Zlatý „elixír“ od kosmetické značky L’Oréal Paris je všestranný a to nejen po stránce použitelnosti na všechny typy pleti, ale i doby, kde jej můžete používat. Je jedno jestli je den nebo noc, hodí se pro jakoukoliv denní i noční hodinu a navíc je i vhodné ho nosit po celý rok a to nejen v létě. Dokáže projasnit Vaši pleť a v kombinaci s novým BB krémem Glow Mon Amour Bonjour Nudista od L’Oréal Paris dokáže celkově prozářit a omladit vaši pleť.

Výhody rozjasňovače Mon Amour

Kdybych to měla napsat ve zkratce, tak by jsme tento rozjasňovač popsala jako jemný, tekutý a zlatý elixír mládí, který projasní Vaši pleť a dodá ji trochu toho zdravého opálení. Postará se o to aby jste Vy sama vypadala mladší a pochopitelně i přitažlivější a pro léto je to dokonalý pomocník, jak se rychle, jemně a stylově nalíčit bez přehánění.

BB krém Glow Mon Amour Bonjour Nudista od L’Oréal Paris

Pro opravdu letní, lehký a šetrný BB krém Glow Mon Amour Bonjour Nudista je typická krásná omamná vůně, na kterou si velmi rychle zvyknete a také jemné textura přípravku, takže aplikace je snadná a rychlá. Pro ty z Vás co nepotřebujete moc silnou krycí vlastnost BB krému je tento nový přípravek od L’Oréal Paris rozhodně správnou volbou, ovšem pro ty, které touží po trochu větší krycí kvalitě bych tento BB krém moc nedoporučovala.BB krém Glow Mon Amour-detail

Já sama jsem zvolila světlejší odstín, protože jsem zatím na sluníčku moc nepobyla a myslím, že i v zimě by nebylo špatné odlehčit své pleti, takže jej mám v plánu používat po celý rok.

Aplikace přípravku pro zvýraznění a rozzáření rysů

Jak už jsem Vám v úvodu prozradila, jedná se o tak trochu netradiční aplikaci, ale jen v tom ohledu, že Vám bude připomínat spíše nějaký přípravek z lékárny, než-li dekorativní kosmetiku. Trochu jsem se tedy bála, že s takovou aplikací nemám moc zkušenost, ale mohu Vám slíbit, že je to snadné a dokonce bych si troufla tvrdit praktické. Aplikátor je tedy v provedení kapátka, u kterého stačí nanést na potřebná místa pouze 1-2 kapky a pak důkladně a šetrně upravit na vaší tváři. Někdo dokonce doporučuje tento rozjašňovač zapracovat přímo do makeupu, ale přiznávám se že s tím jsem zatím neexperimentovala.

A copak na rozzáření pleti na léto používáte Vy?