Mary Kay makeup recenze
Beauty

Mary Kay makeup recenze

Kosmetika Mary Kay získává stále větší oblibu u žen po celém světě a to především díky své kvalitě a stále se rozrůstající nabídce výrobků. Díky tomuto se stala jednou z nejoblíbenějších a to především v USA, kde se i zrodila.

Každá žena i dívka používá v dnešní době make-up, a to především kvůli kosmetickým nedostatkům naší pleti, které trápí skoro každou z nás. Make-up nejen že náš obličej zkrášluje a omlazuje, ale funguje často i jako ochrana pleti před nepříznivými vlivy našeho okolí. Toto pravidlo však nefunguje pokud není kvalitní, v opačném případě naší pleti škodí a tím pádem i našemu vzhledu ubírá na kráse. Připravili jsme proto recenzi kosmetiky Mary Kay, která je velmi oblíbená.

Mary Kay makeup a podkladová báze

Stále větší oblibě se dostává podkladové bázi pod make-up, právě taková je kvalitní podkladová báze od Mary Kay, která nejen že vyhlazuje naši pleť a stává se tak první „krokem“ pro náš dokonalý vzhled obličeje, ale má i ochranou funkci. Co tedy Mary Kay Foundation Primer podkladová báze je a jaké má vlastnosti?

Dalo by se říct, že je takovým malým kouzlem pro váš obličej. Před nanesením make-up si rozestřete jemně podkladovou bázi na obličej v místech, kde se chystáte nanést následně i make-up, nejen že tato báze pomáhá a snižuje patrnost různých nedostatků, jako je akné nebo vrásky, ale zaručuje i delší odolnost make-up a co víc obsahuje i SPF 15 a díky tomu tvoří ochrannou vrstvu proti slunečnímu záření. I když se toto malé balení zdá jako něco, co budete mít přes týden vyplýtvané, nenechte se zmást! Právě tím je značka Mary Kay známá, tedy že malé množství jakéhokoliv výrobku a tedy i make-up a všeho s ním spojeného, stačí k tomu aby jste dosáhla požadované účinnosti. Výrobky od tohoto výrobce vám vydrží opravdu po dlouhou dobu. Já sama jsem také nejdříve nevěřila, že by to opravdu fungovala, ale nakonec jsem musela tomuto tvrzení dát za pravdu. A neposlední pochvalu a oblibu si značka podkladové báze u mě získala i díky její krásné jemné vůni, která dodává mé pletí větší pocit luxusu a péče.

Dalším krokem k dokonalému vzhledu vaší pleti je tekutý make-up Mary Key TimeWise Luminous – Wear od Mary Kay. Po nanesení tohoto přípravku, ať už jen prsty nebo štětcem zanechá vaši plet projasněnou a přirozenou. Zakryje vaše nedostatky, ale i díky vitamínu E a patentované směsi peptidů podporující tvorbu kolagenu dostane vaše pleť po nanesení mladší, ale i zdravější a pevnější vzhled. Make-up TimeWise Luminous – Wear hydratuje pleť po celý den, je odolný proti vlhkosti i setření. Dále snižuje patrnost pórů či jiné nedokonalosti, jako jsou například kruhy pod očima a vrásky. Díky tekutému složení, není nijak hustý a tak se opravdu lehce nanáší, takže není složité s tímto přípravkem vytvořit krásný vzhled během několika pár minut.

A jaký make-up používáte vy?