Líčení 80 léta
Beauty

Líčení 80 léta a další trendy líčení 2022

Léto je bohužel u konce a rozhodně nejste sama, pokud se již nemůžete dočkat toho dalšího. Chcete vědět, jaké trendy budou vládnout jaru a létu v příštím roce? Podívejte se na výběr těch nejpopulárnějších looků z právě probíhajícího pařížského týdne módy.

Vybrané looky pro vás okomentovala make-up artist značky L´Oréal Paris, Renata Zelinková, jejíž rady ocení každá žena, která by si ráda vytvořila líčení z přehlídkového mola v pohodlí domova.

Paris Fashion Week se koná ve městě módy od 25. září do 3. října a představuje trendy v mnoha oblastech pro jaro a léto 2019.

Retro makeup jak na to 

S tímto líčením zazáříte stejně jako hvězda přehlídkového mola i vy, a to nejen na večírku. Inspirujte se 80. léty a nebojte se zdůraznit oči i rty zároveň. Make-up True Match smíchejte s tekutým rozjasňovačem Glow Mon Amour a naneste ho jemně, aby pleť náležitě zazářila. Multifunkční linkou na oči Paradise Extatic obkružte své oči, aby byly panenkovsky kulaté. Pokud to tvar vašich očí dovolí, tak zvýrazněte i vnitřní víčko pro ještě větší důraz, u vnějšího koutku vytvořte krátkou zahnutou grafickou linku, která dodá dojem dlouhých řas. Na stíny u tohoto looku zapomeňte, zato se soustřeďte na řasy. Naličte je pečlivě řasenkou False Lash Xfiber Xtreme nahoře i dole a vůbec s ní nešetřete. Obočí nechte jemné, jen ho lehce vyplňte a zafixujte s pomocí pomády na obočí Paradise Extatic. Líčení 80 léta dokončete výraznou červenou rtěnkou z kolekce Color Riche Shine v odstínu 350 Insanesation, pak budete nepřehlédnutelná.

paris_fashion_week_party

Výrazné barevné stíny

Líčení očí v jednom tónu je novým a jednoduše zvládnutelným trendem. Růžovo-fialový tón z palety očních stínů Berry Much Love naneste kompaktně jen na horní víčko a tvar oka zvětšete rozstínováním směrem ven ke spánku. Horní řasy jen jemně pročeště řasenkou Paradise Extatic, abyste nezastínila jednobarevnost líčení. Pleť i rty nechte nalíčené minimálně. Na pleť použijte dlouhotrvající tekutý make-up Infaillible a na něj jen rozjasňující paletku La Vie En Glow k projasnění lícních kostí, hřbetu nosu a středu horního rtu. Na rty použijte dlouhotrvající rtěnku a lesk Infaillible v odstínu 111 Permanent Blush, která nechá vyniknout výrazné barvě stínů na očích. 

paris_fashion_week

Nude líčení

Nová podoba nude looku používá ke zvýraznění i jiné než neutrální barvy. Pleť sjednoťte s make-upem True Match, a s paletkou očních stínů La Petite Palette v odstínu Optimist naličte oči hravým způsobem – na spodním víčku vytvořte zeleným stínem jemnou monolitickou linku, kterou důkladně rozstínujte, na horní víčko použijte jemný tělový stín a směrem k obočí jej zjemněte. Koutky očí rozzařte se stíny z rozjasňující paletky La Vie En Glow. K tomuto líčení je důležité také upravené obočí, pečlivě jej dokreslete fixem na obočí Brow Artist Micro Tattoo. Správnou dávkou kvalitní řasenky dosáhnete příjemného kontrastu a zvýraznění, řasenku False Lash Xfiber Xtreme nanášejte postupně od konečků řas ke kořínkům, aby byl výsledný efekt perfektní, a to zejména na horním víčku. Spodní řasy naličte jen minimálně. Lehké zvýraznění tváří broskvovým odstínem tvářenky Life’s a Peach nechá celému líčení dávku přirozenosti a bude působit svěže i nonšalantně. Jemná barva rtěnky Color Riche Balmain v odstínu Urban Safari dodá rtům hydrataci a je konečnou tečkou celého líčení.

paris_fashion_week

Líčení 80 léta

Milujete retro? Pak je tento inspirativní a snadný look mixu 70. a 80. let pro vás ten pravý. Pleť sjednoťte malým množstvím BB krému Bonjour Nudista, který ještě  pomocí několika kapiček rozjasňovače Glow Mon Amour vylepšete, abyste dosáhla hvězdného vzhledu pleti. Pokud máte pihy, nechte je lehce prosvítat, jen tak dosáhnete přirozenosti. Kapku rozjasňovače použijte i nad horním rtem, spáncích a lícních kostech, krásně vypadá i ve výstřihu. Řasenkou Paradise Extatic pečlivě naličte a natočte jednotlivé řasy pro dosažení hlubokého pohledu. Nanášejte ji trpělivě, dokud nebudou řasy dokonalé a budou mít ten správný objem. Krásná šťavnatá barva rtů je pro tento make up zásadní, celé rty vykreslete za použití štětce, ale zapomeňte na přísné kontury. Rtěnka Color Riche Shine v odstínu 352 #BeautyGuru skvěle doplní sexy pojetí celého looku.

paris_fashion_week