Beauty

Narciso Rodriguez For Her Pure Musc recenze

Móda a vůně značky Narciso Rodriguez jsou inspirovány silnými ženami, které žijí svou hrdostí a zároveň rozvíjejí svou ženskost a smyslnost. Svými smyslnými a elegantními vůněmi pro ni módní návrhářka zdůrazňuje individualitu každé ženy.

Nová kapitola příběhu Vůní Narciso Rodriguez for her zkoumá podstatu duality, kontrast mezi silou a zranitelností, a to odvážným a smyslným způsobem. Parfémovaná voda for her PURE MUSC je určena pro smyslnou ženu, která chce vyjádřit svou nejintimnější stránku.

Nový portrét Julie Bergshoeff, múzy parfémované vody PURE MUSC, který pořídili Inez a Vinoodh, ztělesňuje čistotu nové vůně i věčnou ženskost a zachycuje tajemnost ženy.

Dokonalý odraz moderní ženy Narciso Rodriguez For Her Pure Musc

Je ztělesněním sebejistoty, elegance, sebevědomí a inteligence.
Jedinečnou kompozici vůně s bílou květinovou kyticí umocňuje smyslné pižmové srdce, zatímco kašmír dodává vůni hřejivost. Sama o sobě má tato parfémovaná voda hypnotický účinek. V kombinaci s vůněmi your for her působí omamně a zůstává nezapomenutelná.

Černobílý flakon, který je syntézou čistých linií a čistého tvaru, odráží na jedné straně jedinečné umění a krásu vůně a na straně druhé opět princip duality.