Nina Ricci L’Eau Fraiche recenze
Beauty

Nina Ricci L’Eau Fraiche recenze

Krásná na první pohled a neodolatelná po prvním přivonění, tak bych Vám milé dámy a slečny popsala vůni od Niny Ricci. Nebezpečně přitažlivá a pro nadcházející jarní období jako stvořená, to je dámská toaletní voda Nina L’Eau Fraiche.

Romantická vůně Nina L’Eau Fraiche

Na úvod Vás musím ujistit, že se tentokrát opravdu jedná o jemnou, sladkou a romantickou vůni, která je oslavou ženské krásy a jejího něžného srdce. Omamný závoj této vůně je pln příslibů. Je jako dokonalé růžové jablíčko, které přímo svádí k utrhnutí a ochutnání. A já Vám mohu slíbit, že její krásnou vůní se budete chtít rozmazlovat, obklopovat den, co den.

Vůně Nina L’Eau Fraiche v podání toaletní vody je svěží, sladká a šťavnatá. Hodí se perfektně k dennímu nošení a především pak skvěle vynikne na jaře a v létě. Není ovšem zakázáno ji nosit i teď v zimě, ostudu si tím jistě neuděláte. To mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. A možná právě její svěží a pozitivní vůně, plná květů a ovoce, které kvete a zraje především v létě, ve Vás vyvolá pocit štěstí a dobré nálady i když je venku pod bodem mrazu. A to je někdy velmi povzbuzující, nemyslíte?

V oblasti historie vůně, je Nina L’Eau Fraiche trochu mladinká. Na trh s parfémy byla uvedena v roce 2013, takže pokud dobře počítám, tak je to parfém 5 let „starý“ a  stále velmi úspěšný. Jeho svůdná a zároveň křehká vůně nenechá žádného muže na pochybách, že vy jste žena, dívka, která umí milovat a především si zaslouží být milována a být obdivován.

Složení omamných vůní v růžovém pokladu parfému Nina L’Eau Fraiche

Hlava: mandarinka, neroli, jablko

Srdce: pivoňka, třešeň, gardénie

Základ: pižmo

Na úvodu parfému L’Eau Fraiche od Niny Ricci pocítíte svěží aroma mandarinek, jablka a neroli. V srdci pak následují nejen ovocné tóny v podání třešní, ale i květinové esence, jako je omamná a romantická pivoňka anebo snad ještě svůdnější gardénie. Všechny tyto vonné ingredience, jak v hlavě, tak i v srdci parfému jsou umocněny pižmem, které se nachází v základu vůně a tvoří tak jeden dokonalý a neodolatelný celek, tedy dámskou toaletní vodu Nina Ricci Nina L’Eau Fraiche.

Co Vás na této vůni zaručeně potěší je i cena! Nejen že budete tento parfém ozdobou vaší koupelny, poličky, nebo kde vlastně uchováváte své vůně, ale i „levným nákupem“. Na stránkách notino.cz jej zakoupíte asi nejlevněji a nemusíte se bát, přestože je levný, v porovnání s jinými obchody, tak jeho kvalita i výdrž je zaručená!

Co si budeme namlouvat, nestačí pouze dobře vypadat, ale i tak vonět a na to byste měla myslet každý den a vybírat si podle toho i kvalitní a krásnou vůni, co podtrhne vaši jedinečnost, co podtrhne Vás!