Svatební kalhotky
Móda,  Svatba

Svatební kalhotky

Dokud jste nezačali řešit přípravu svatby, nejspíš jste ani nevěděli, že existuje pojem svatební kalhotky. Cožpak se jedná o nějaké speciální kalhotky přímo na svatbu? Ano i ne. Tyto kalhotky samozřejmě můžete nosit i mimo váš svatební den, jde jen o to, aby vám na svatbě padly jako ulité a měli jste z nich radost.

Jak vybrat kalhotky pod svatební šaty

Výběr svatebních šatů si většinou nárokuje většinu pozornosti i vašeho času. Přesto byste si měli najít prostor i na výběr spodního prádla. Nejen podprsenka, ale i kalhotky pod svatební šaty musí perfektně sednout.

Svatební kalhotky by měly být pohodlné, abyste si svatbu užily

Nastávající nevěsty, není nic horšího, než zařezávající se kalhotky, které vám během vašeho nejdůležitějšího dne ve vašem životě způsobí bolestné útrapy a diskomfort. Nejde jen o střih, ale i o materiál. Pamatujte na to, že svatební den je dlouhý, a proto by kalhotky měly být hlavně prodyšné.

Měly by dokonale splynout se svatebními šaty

Zde problém většinou nastává u podprsenky. Nastávající nevěsta se pro nějakou nadchne a teprve při generální zkoušce svatebního outfitu zjistí, že jí vylézá z pod šatů kvůli hlubokému výstřihu. Problémem však může být i pod sukní viditelný šev kalhotek, v potaz se musí brát i průhledná sukně svatebních šatů.

Stahovací kalhotky pod svatební šaty

Svatební kalhotky vám mohou pomoct s disproporcí postavy. V případě, že potřebujete svou postavu pod svatební šaty zpevnit, je namístě volit stahovací kalhotky pod svatební šaty. Na ně se můžete spolehnout v průběhu celého dne a pro svatební noc je vyměnit za sexy svatební kalhotky pro pohledy ženicha. Většinou jsou bílé a průsvitné.