Moda zima 2021/22
Móda

Móda zima 2021/22 – zimní outfit

Zima nám pomalu klepe na dveře a vy čím dál tím častěji stojíte u své skříně a přemýšlíte, co si vezmete na sebe? Tady je pár nápadů pro zimu 2021/22.

Hravost a udržitelnost

Letošní zimní outfity budou barevné, hravé a zároveň potěší peněženku všech žen. Zimě totiž budou vévodit teplé a přírodní barvy, které skvěle doplní váš šatník. Zavítejte tak do obchodu a při procházení uličkami vyhlížejte pletené svetry všech odstínů červené, jemně béžové zimní šaty nebo roláky v magické tmavé modři. Všechny tyto kousky doplní váš šatník a vy budete mít příjemný pocit, že máte zbrusu nový zimní outfit. Navíc tento rok se hraje i na udržitelnost, pokud tedy nějaký kousek najdete v módním secondhadnu, budete mít ze sebe o to větší radost. V kurzu jsou i udržitelné a recyklované materiály.

moda zima 2021/22

Kostýmky trochu jinak

Pro ty z vás, které rády šokují a chtějí do svého dámského světa přidat nějakou novinku, jsou zpátky kalhotové kostýmy. Do vašeho šatníku mohou přibýt různé vzorované, kárované či pruhované, anebo barevné kousky. Velkým trendem jsou také kožené kostýmky a košile, či sukně. Oddejte se fantazii a přidejte ke svému zimnímu outfitu i vysoké kozačky jednoduchých barev, které dokonale dotvoří váš look.

zima outfit 2022

Doplňky pro zimu 2022

Rukavice jsou nejen skvělá ochrana proti onemocnění, ale také krásný doplněk. Právě proto se móda zima 2021/2022 oddává rukavicové mánii. Co se týká doplňků, ani tady se nemusíte ostýchat. Váš zimní outfit nejlépe doplní dlouhé kožené rukavice.

Pořiďte si kabelku, do které se vejde všechno. Ano, čtete dobře. Trendy pro nadcházející zimu 2021/22 hovoří jasně. Konec minimalismu, počátek velkorysosti. Vy, které máte doma kožené pracovní kufříky z minulosti, vydejte je na odiv svému okolí, bude po nich v této zimě sháňka.

Aby zimní outfit vypadal dokonale dámsky, dodejte svému krku perly. Tady byste mohly podotknout, že perly nejsou žádnou novinkou. A máte zajisté pravdu. Ovšem, když je něco v módě tak trendy jako perly, zaujímá to nakonec zvláštní postavení a rádo se to vrací na výsluní. Nebojte se s nimi experimentovat a vyzkoušejte také černou barvu.