Luxusní kalhotky
Móda

Luxusní kalhotky

Hezké a dobře padnoucí spodní prádlo by mělo být součástí šatníku každé ženy. Luxusní kalhotky sice nejsou pod oblečením vidět, i tak ale mohou své nositelce dodávat pořádnou dávku sebevědomí. Chcete ten opojný pocit také zažít?

Luxusní kalhoty do každého šatníku – Jak vybrat kalhotky?

Řada žen vychází při výběru spodních kalhotek hlavně z toho, aby byly pohodlné. Kromě prodyšného a na dotek příjemného materiálu je nicméně nutné dávat pozor i na volbu správné velikosti. Mnoho žen má totiž tendence kupovat si malé velikosti kalhotek, protože s vyšším číslem oblečení se stále pojí jen těžko pochopitelné stigma. Malé kalhotky se jim pak zařezávají do kůže, což je nejen nepříjemné, ale i nevzhledné. Proto si kalhotky vždy vyzkoušejte, abyste si byla předem jistá, že se vám nic podobného nestane.

Kalhotky průhledné bílé
Kalhotky průhledné bílé

Kalhotky můžete sehnat v jednom z pěti typických střihů. Jsou to tyto:

  • Klasické kalhotky – mají pohodlný střih. Svojí výškou sahají většinou k pupíku a zakrývají celý zadeček.
  • Brazilky – mají velmi lichotivý střih, protože jsou v polovině zadečku vykrojené. Opticky jej tak tvarují do kulata.
  • Tanga – jsou velmi sexy, protože odhalují celý zadeček. Nejsou však vhodné pro každodenní nošení.
  • Šortky – se pyšní delšími nohavičkami. Jsou praktické zejména při sportu.
  • Stahovací kalhotky – jsou speciální možností pro ty ženy, které chtějí vypadat více ve formě. Pomohou zpevnit bříško, zúžit pas a pozvednout zadeček.

Luxus pro zvláštní příležitost

Pokud hledáte opravdu luxusní dámské kalhotky, nejspíš je zamýšlíte vynést při nějaké speciální příležitosti. Zpravidla se jedná o svatební den, ples, o nějakou speciální oslavu nebo milou schůzku, na které se zamýšlíte opravdu předvést. S ohledem na to byste měla volit kalhotky i podle toho, co budete mít jinak oblečeného.

Pokud hledáte hezké prádlo pod šaty, poohlédněte se po nějakém bezešvém. To nebude vidět ani pod upnutým oblečením. V tomto provedení seženete třeba i luxusní krajkové kalhotky, které často vyhledávají nevěsty. V případě, že na sobě neplánujete mít kromě spodního prádla nic, nebojte se zvolit takové, které byste si na běžné nošení nevzala. Takovou volbou mohou být např. luxusní tanga.

Chcete luxusní psodní prádlo na míru? Objednejte si od návrhářky Markéty Kubátové.