Gucci Bloom recenze
Beauty

Gucci Bloom Recenze

Vyzkoušet dámskou vůni Gucci Bloom je jako vejít do rozkvetlé zahrady plné barevných a omamných květin, probouzející v každé ženě pocit něžnost, lehkosti a nekonečné krásy.

Dámská růžová vůně Gucci Bloom

Vůně dámské parfémované vody Gucci Bloom představuje novou představu ženy, která je spojená nejen s přírodou, tedy rozkvetlou letní zahradou plnou hřejivých a smyslných vůní, ale i návrat ke klasickému ženskému stylu.

Pudrová a ikonická vůně Bloom od módního domu Gucci byla na trh s parfému uvedena v roce 2017 a už za tak krátkou dobu dokázala sklidit takový úspěch a především srdce mnoha žen, že jí v současné době vyšla i další „sestra“ v podobě dámské toaletní vody Bloom Acqua di Fiori.

Pro koho je dámská vůně Gucci Bloom určená? Především pro ženy s romantickou duší, co milují sladké a syté květinové vůně, které jsou přímé a vhodné pro každo denní nošení. Tato vůně představuje skutečně parfém elegantní, stylový a v neposlední řadě moderní. Přestože je jeho design flakonku, tak trochu „retro“, tak vůně uvnitř jde v ruku v ruce s dobou a perfektně vynikne na každé ženě, které se nebojí být na jednu stranu úspěšná a na stranu druhou opečovávaná, až rozmazlovaná muži, kteří po ní touží, kteří ji obdivují.

Co dalšího vůni Bloom nelze zapřít je její pozitivní atmosféra, která z tohoto parfému vyzařuje už na první pohled díky pudrově růžové barvě flakonku. Nesmím ani zapomenout styl etikety a design samotné krabičky, který mě osobně připomíná starou tapetu z Baroka.

Sama musím říct, že si mě tato vůně získala nejen opravdu lákavou reklamou, ale i svým vzezřením a především pak i vůní uvnitř, kterou miluji.

Složení parfému Bloom od Gucci

Hlava: zimolez

Srdce: kořen kosatce

Základ: tuberóza, jasmín sambac

Dámská vůně Bloom od značky Gucci je rozhodně vůní vhodnou pro celodenní nošení a troufám si i tvrdit pro celoroční používání. Její jednotlivé syté vonné tóny dokáži totiž líbezně a především pozitivně vonět nejen přes léto, kdy perfektně vynikne vůně tuberózy, ale i v zimě, kdy naopak zazáří opojná jasmínová vonná esence v kombinaci se zimolezem. Jak ale celkově vůně Bloom působí je velmi snadné popsat, protože se jedná o jemnou, elegantní a nasládlou vůni, která dodá nejen na stylu, ale i na pozitivní náladě. Vychutnávat si její křehké vonné tóny budete už od samotného úvodu a to v podání zimolezu. Následovat pak bude srdce parfému, tvořené tajemným a svůdným kořenem kosatce a nakonec, v základu vůně, rozpoznáte jistě nejvýraznější, vůdčí vonnou ingredienci a tím je jasmín Sambac. Výrazná nasládlá a poměrně aromatická vůně jasmínu není tím jediným, co se nachází v základu vůně, naleznete zde i tuberózu, která je ve spojení s předchozími zmiňovanými vůněmi velmi něžná a elegantní.

U dámského parfému Gucci Bloom je ihned jasné, zda si jej zamilujete anebo to nebude „Váš styl“. Vonné aroma je u tohoto pudrově růžového parfému velmi vyvážená, možná na úvod, jak už to tak bývá, trochu výraznější, ale po pár minutách velmi líbezná a něžná, přesně taková, jaká by měla být žena. A z tohoto důvodu bych tento parfém označila za skutečně ženskou, romantickou vůni, která nepostrádá styl, eleganci, ale ani zdravou dávku svádivé atmosféry.