Ewomen recenze
Móda

Ewomen Recenze

Asi jste také na Glami.cz nebo z reklamy narazili na velmi pěkně vypadající šaty a proklikli jste se na eshop ewomen a teď si říkáte, jestli můžete tomuhle internetovému obchodu důvěřovat nebo ne.

Ceny šatů v eshopu Ewomen.cz jsou poměrně dost vysoké, na to, kolik informací se u produktů uvádí.

V minulosti jsem se už také napálila na eshopu jako Bezvasport. Ten nedodržuje lhůty dodání, část zboží vám nedodá a na vaše reklamace a stížnosti jednoduše neodpovídá. A co naděláte, balíček jste si převzala a to, že tam něco chybí už nedokážete…

Hledala jsem tak recenze eshopu Ewomen a před nákupem jsem chtěla zjistit, jestli se nejedná o nějaký podvodný eshop.

Zkušenosti zákazníků jsme pro vás sesbíraly do jedné ucelené recenze.

Kladné Ewomen recenze

+ Zákazníků se líbí rychlé dodání eshopu Ewomen. Zboží je doručeno už následující den, nebo do 2 dnů od objednání.

Někteří zákazníci kladně hodnotili materiál a vzhled šatů, které vypadají jako na fotce.

Negativní Recenze

– Bohužel nespokojených zákazníků je poměrně dost a tak jsme se podívali, proč 24% uživatelů bylo se svým nákupem nespokojeno:

Zákazníci nejvíce kritizují chování eshopu pří vrácení zboží. Podle všech nespokojených recenzí to vypadá, že eshop bohužel nevrací peníze. Pokud se tedy stane, že se vám objednané šaty nebudou líbit, nebo vám nesednou, peníze zpět nečekejte.

Eshop nekomunikuje, neodpovídá na e-maily.

Někteří zákazníci také negativně hodnotí kvalitu zboží. Materiál a střih, to ale může být hodně individuální.

Po pročtení recenze Ewoman jsme se na eshopu báli nakoupit, nakonec jsme se ale rozhodli udělat testovací objednávku a tady je jak to dopadlo:

Vlastní Ewomen recenze

Objednala jsme si levnější černé šaty Alura, i s poštovným byla objednávka za necelých 1000 Kč. Komunikace eshopu byla jen z automatických emailů, zboží však dorazilo v pořádku do 2 dnů od objednání.

Šaty vypadají stejně jako na fotkách a i velikost odpovídá tabulkám a šaty hezky sedí.

Jsou dost průhledné, takže se hodí spíše na pláž, nebo na party. Cena za tyhle šaty je dost přemrštěná, jsou to jednoduché síťované šaty. Pěkné ale za tu cenu úplně nestojí.

Závěr:

Nákup v eshopu nemůžu doporučit, protože nemám zkušenost s reklamací a bohužel všechny zmínky o vrácení zboží od zákazníků eshopu Ewomen.cz se shodují o tom, že eshop vám peníze nevrátí ani při vrácení do 14-ti dnů, ani při reklamaci. Eshop neodepisuje a tak, pokud vám šaty nebudou, je zbytečné je vracet.

Nedivila bych se, kdyby eshop za pár týdnů skončil, bohužel, pravděpodobně ho pak otevřou opět pod jinou doménou. Máte také s eshopem Ewomen zkušenosti? Napište nám a podělte se s dalšími uživateli.